Czy jesteś jednym z graczy, którzy kochają grać w gry, założę się, że kochasz gry. Jeśli tak, to może być świadomy, że w grze, wrogowie zabijają bohatera z kulami i trzeba zniszczyć kule z pistoletów. Ale kiedy grałeś w grę, nigdy nie myślałeś, że nie jest możliwe, że będziesz w stanie zniszczyć kule z pistoletów.

To było coś, co nie myślałem, kiedy grałem w grę, ale teraz wiem, że jest to możliwe. Tak więc, jeśli jesteś również zainteresowany wiedzą, jak można zniszczyć pociski za pomocą broni, to będziesz mógł dokładnie przeczytać ten artykuł.

Kule, które widzisz w grze to SI i nie poruszają się one tak jak gracz. Kiedy strzelasz z pistoletu, kule lecą w kierunku celu i trafiają we wroga. Ale prawdziwym problemem jest to, że wrogowie są nie tylko zabici, ale także poruszają się i kiedy kule uderzają we wroga, wróg zostaje zniszczony.

Teraz musisz myśleć, że nie jest możliwe, że wróg nie zostanie zniszczony. Tak więc, nie jest trudne, że znajdziesz rozwiązanie. Rozwiązaniem jest to, że można zniszczyć pociski z pistoletu. Pozwól mi powiedzieć, jak to się robi.

Musisz użyć specjalnej broni, która nazywa się “Special weapon”. Znajdziesz ją w menu broni i dostaniesz ją po odblokowaniu postaci. Broń specjalną otrzymasz również po ukończeniu gry.

Teraz, gdy wystrzelisz pocisk, nie będzie on leciał w kierunku wroga, ale będzie leciał przed tobą. Tak więc, jeśli będziesz poruszał się do przodu, kula będzie podążać za tobą i uderzy we wroga.

Wnioski:

Myślę, że zrozumiałeś, że jak zniszczyć kule za pomocą broni, ale w przypadku, gdy nie, to możesz sprawdzić link wideo. W tym filmie, mam zamiar wyjaśnić, jak zniszczyć pociski z pistoletu. Myślę, że to pomoże Ci zniszczyć kule i poczujesz się jak bohater.