Najczęściej poruszanym tematem dla graczy jest to, czy PS4 Pro jest lepsze niż Xbox One X.

Głównym powodem tej debaty jest różnica w wydajności pomiędzy tymi dwoma konsolami do gier. Oba urządzenia są wyposażone w podobne specyfikacje i moc. Ale głównym problemem jest fakt, że Xbox One X jest droższy.

Xbox One X jest wyceniony na 500 dolarów, podczas gdy PS4 Pro jest wyceniony na 399 dolarów. Wysoka cena Xbox One X spowodowała zamieszanie wśród graczy, czy warto go kupić, czy nie.

Oto kilka punktów, które pomogą Ci zdecydować, czy powinieneś kupić PS4 Pro czy Xbox One X.

Xbox One X Vs. PS4 Pro

1. Cena

Pierwszym i najważniejszym powodem jest czynnik cenowy. Na obecnym rynku Xbox One X jest wyceniony bardziej niż PS4 Pro.

Jeśli porównasz cenę Xbox One X i PS4 Pro, to okaże się, że Xbox One X jest nieco droższy. Jeśli nie przeszkadza Ci cena, to możesz przejść na Xbox One X.

2. Xbox Live Gold

Inną ważną różnicą między tymi dwoma konsolami do gier jest to, że Xbox Live Gold jest wliczony w Xbox One X. Podczas gdy PS4 Pro nie ma Xbox Live Gold.

Jeśli szukasz doświadczenia multiplayer, to Xbox Live Gold jest koniecznością. Ponadto, jeśli jesteś fanem sportu, to będziesz bardziej zainteresowany doświadczeniem multiplayer z Xbox Live Gold.

3. Gry

Kolejną dużą różnicą pomiędzy Xbox One X a PS4 Pro jest lista gier. Według doniesień, na Xbox One X dostępnych jest ponad 100 gier, podczas gdy PS4 Pro ma około 60 gier.

Jest to jedna z największych różnic pomiędzy tymi dwoma konsolami i dla Xbox One X będzie to zadanie pod górę, aby pokonać konkurencję.

4. Interfejs użytkownika

Xbox One X ma mieć potężny sprzęt i sprawi, że twoje wrażenia z gry będą przyjemniejsze. Jednak interfejs użytkownika Xbox One X jest zupełnie inny niż PS4 Pro.

Jeśli jesteś początkujący i nie wiesz wiele o konsolach do gier, to będziesz musiał zmierzyć się z trudnym czasem.

5. Rozdzielczość

Xbox One X to najlepsza konsola do gier na rynku. Ale PS4 Pro ma wyższą rozdzielczość w porównaniu do Xbox One X.

Jeśli jesteś graczem i chcesz grać w wysokiej jakości, to musisz przejść na PS4 Pro.

6. Smukła konstrukcja

PS4 Pro jest znacznie smuklejszy niż Xbox One X. Jeśli jesteś fanem smukłej konsoli do gier, to musisz wybrać PS4 Pro.

7. Trwałość

Xbox One X jest znacznie bardziej wytrzymały. Ale PS4 Pro nie jest. Może wytrzymać ekstremalną temperaturę, ale jeśli zostanie upuszczony to PS4 Pro ulegnie uszkodzeniu.

8. Media

Xbox One X to urządzenie multimedialne i możesz