Termin space shooter games odnosi się do gatunku gier akcji, który jest głównie używany do strzelania do wrogów, zdejmowania tarcz, niszczenia rakiet i zestrzeliwania satelitów. Istnieje wiele gier typu space shooter, dostępnych do pobrania, w które możesz grać na swoich urządzeniach inteligentnych.

1. Space Invaders

Space Invaders to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów. Gra została wydana w 1978 roku przez firmę Nintendo. Gra została opracowana przez Shigeru Miyamoto, który opracował również Game Boy i Donkey Kong.

2. Star Wars

Star Wars to gra zręcznościowa, wydana w 1977 roku przez Atari. Została ona również opracowana przez Shigeru Miyamoto. W tej grze możesz grać jako Luke Skywalker lub Darth Vader.

3. Battlezone

Battlezone jest jedną z najlepszych gier kosmicznych shooterów wszech czasów. Została ona opracowana przez Atari, w 1979 roku. Możesz grać jako żołnierz lub czołg.

4. Defender

Defender jest jedną z najpopularniejszych gier kosmicznych shooterów wszech czasów. Została wydana w 1981 roku przez Cinemaware. Możesz grać jako żołnierz lub robot.

5. Galaxian

Galaxian jest jedną z najpopularniejszych gier kosmicznych strzelanek wszech czasów. Została wydana w 1979 roku przez Cinemaware. Możesz grać jako statek lub myśliwiec.

6. Galaga

Galaga jest jedną z najpopularniejszych gier kosmicznych strzelanek wszech czasów. Została wydana w 1981 roku przez Namco. Możesz grać jako statek lub myśliwiec.

7. Tempest

Tempest jest jedną z najbardziej popularnych gier kosmicznych strzelanek wszech czasów. Została wydana w 1982 roku przez Cinemaware. Możesz grać jako statek lub myśliwiec.

8. Xonix

Xonix jest jedną z najpopularniejszych gier kosmicznych strzelanek wszech czasów. Została wydana w 1983 roku przez Cinemaware. Możesz grać jako myśliwiec lub statek.

9. Star Raiders

Star Raiders jest jedną z najpopularniejszych gier kosmicznych shooterów wszech czasów. Została wydana w 1984 roku przez Cinemaware. Możesz grać jako statek lub myśliwiec.

10. Star Gunner

Star Gunner to jedna z najpopularniejszych gier kosmicznych strzelanek wszech czasów. Została wydana w 1985 roku przez Cinemaware. Możesz grać jako statek lub myśliwiec.

Wnioski:

Gry typu Space Shooter są teraz częścią naszego codziennego życia. Gramy w te gry, aby się zrelaksować i dobrze bawić. Tak więc, jeśli szukasz niektórych dobrych i ciekawych gier kosmicznych strzelanek, to trafiłeś we właściwe miejsce.