Nintendo Switch jest najlepszą konsolą do gier z 2017 roku i wciąż idzie mocno. I jestem pewien, że masz świetny czas grając w swoje ulubione gry.

Istnieje wiele niesamowitych gier Nintendo Switch dostępnych do wyboru i jestem pewien, że pokochasz każdą z nich.

Ale czasami może się znudzić gry, ponieważ osiągnęła swój koniec i teraz nie jest już zabawne. Tak więc, oto niektóre z najlepszych promosów Nintendo Switch eShop, które możesz wykorzystać, aby uzyskać więcej zawartości.

Super Mario Odyssey

Mario powraca, a jego nowa przygoda sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać. Super Mario Odyssey to najlepsza gra Mario do tej pory i zbiera niesamowite recenzje od graczy.

Tak więc, jeśli masz problem, aby pokonać tę grę, a następnie sugeruję, aby go kupić. Ponieważ gra jest dostępna za tanio, więc zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Mario Kart 8 Deluxe

Jeśli jesteś fanem serii Mario Kart, to nie możesz przegapić nowej odsłony serii. Mario Kart 8 Deluxe to zremasterowana wersja gry, na którą czekałeś.

Jeśli więc masz problem z pokonaniem tej gry, to możesz wypróbować poprzednią wersję. Jeśli uważasz, że jest ona zbyt stara, to możesz zaopatrzyć się w tę wersję.

FIFA 18

FIFA to jedna z najpopularniejszych gier piłkarskich wszech czasów. Jeśli jesteś fanem tej gry, to pokochasz FIFA 18. Gra ma niesamowitą grafikę i jest dostępna w tańszej cenie.

Tak więc, jeśli masz problemy z pokonaniem gry, to możesz ją kupić. Ponieważ gra jest w magazynie i będziesz mógł grać w grę przez kilka dni.

Super Smash Bros Ultimate

Jeśli jesteś fanem serii Super Smash Bros, to nie możesz przegapić tej odsłony. Super Smash Bros Ultimate to najnowsza odsłona serii, która charakteryzuje się świetną grafiką.

Jeśli więc macie problem z pokonaniem tej gry, to możecie ją wypróbować. Jest ona dostępna w tańszej cenie i będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zagrać w tę grę.

Wnioski:

Są to najlepsze promosy Nintendo eShop, które możesz wykorzystać, aby uzyskać więcej zawartości. Niektóre z tych gier są dostępne w obniżonych cenach, więc możesz je kupić od razu.