Jeśli jesteś graczem i szukasz najdroższej konsoli do gier na świecie to oto ona. Sony PS4 został wprowadzony na rynek 15 listopada i jest to najdroższa konsola do gier kiedykolwiek sprzedana na świecie.

Cena detaliczna nowej konsoli Sony PlayStation 4 wynosi 399,99 dolarów, jednak cena konsoli nie jest stała. Konsolę można kupić w cenie od 399,99 do 499,99 dolarów, jednak w większości sklepów jej cena waha się między 499,99 a 599,99 dolarów.

Sony planuje sprzedawać konsolę w USA, Japonii, Europie, Australii i Nowej Zelandii. Firma planowała sprzedawać ją w cenie 399,99$, ale nie ma na ten temat żadnych oficjalnych informacji.

Co czyni tę konsolę do gier wyjątkową?

Konsola do gier jest najpotężniejszym systemem na świecie i obsługuje 4K Ultra HD.

Posiada potężny procesor, który jest 8 rdzeniowy i posiada 12GB RAM. Konsola posiada dysk twardy o pojemności 1TB i jest kompatybilna zarówno z grami PS3 jak i PS4.

Jeśli jesteś wielkim fanem gier na PS3 to nowy system będzie świetnym wyborem. Będziesz mógł grać w stare gry również na nowym systemie.

Jakie są cechy nowego systemu?

Posiada wyświetlacz o bardzo wysokiej rozdzielczości i obsługuje 4K Ultra HD. Posiada dźwięk przestrzenny 5.1 i obsługuje Bluetooth.

System obsługuje 1080p, 720p i 480p. Obsługuje również bezprzewodowe kontrolery DUALSHOCK 4.

Nowy system obsługuje również czat głosowy, media społecznościowe i gry.

Wnioski:

Jeśli jesteś fanem gier wideo i chcesz grać w najnowsze gry na swoim systemie to jest to najlepszy wybór dla Ciebie.