Smukły stojak to doskonała rzecz, której możesz użyć, aby utrzymać swoją konsolę stabilnie podczas grania w gry. Możesz go nawet użyć podczas oglądania filmów. Dzięki wąskiej podstawce możesz używać PlayStation 4 jako monitora komputerowego.

Nie jest konieczne, aby kupić stojak z rynku, można go zrobić samemu za bardzo niską cenę.

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest wykonanie drewnianej deski. Musisz wyciąć deskę w kształt, który chcesz, a następnie szlifować powierzchnię. Spraw, by powierzchnia była szorstka, pocierając ją papierem ściernym. Następnie należy wykonać podstawę stojaka i przymocować ją do deski.

Teraz zrobić stojak z 2-3 desek i skleić je razem. Teraz możesz zrobić stojak i umieścić go na podłodze. Stojak jest trochę ciężki, ale możesz go uczynić lżejszym, dodając do niego plastikową osłonę.

Możesz użyć stojaka na wiele różnych sposobów, ale możesz go użyć jako biurka lub możesz nawet umieścić go na swoim łóżku. Możesz użyć go jako stołu do gier i możesz nawet użyć go do oglądania filmów na nim.

Wnioski:

To jest prosty przewodnik, aby zrobić smukły stojak dla PlayStation 4. Będzie działać idealnie i możesz go używać jako biurko, a nawet możesz zrobić z niego stojak na łóżko.