Czy jesteś gotowy, aby wejść do gry? Czas zagrać w kilka gier strategicznych czasu rzeczywistego! Zacznijmy od jednego z najbardziej popularnych gatunków gier – RTS.

RTS oznacza Real Time Strategy i jest gatunkiem gier wideo, w których kontrolujesz pojedynczą jednostkę lub zespół jednostek, aby zbudować bazę, zaatakować wrogów i wygrać wojnę. Najbardziej popularne gry RTS to StarCraft, Command & Conquer, Age of Empires i Warcraft.

Teraz porozmawiajmy o grze, która jest również znana jako jedna z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się konsol do gier w Indiach.

Konsola RTV Euro AGD

Jest to najbardziej przystępna i najlepsza konsola do gier w Indiach. Dzięki swojej rozsądnej cenie, z pewnością sprawi, że oszalejesz.

RTV Euro AGD to mała i lekka konsola do gier, która jest wyposażona w procesor Intel Atom i wbudowaną pamięć RAM 2GB. W zestawie znajduje się również dysk twardy o pojemności 1TB.

Posiada ładny dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu jest znacznie lepsza od swoich konkurentów.

Dzięki portowi HDMI można ją podłączyć do telewizora i grać we wszystkie ulubione gry. Jest kompatybilny z większością gier dostępnych na rynku.

Niektóre z najbardziej popularnych i lubianych gier, w które można grać z tą konsolą, to między innymi:

Assassin’s Creed: Black Flag

Call of Duty: Black Ops II

Battlefield 3

Call of Duty: Modern Warfare

Grand Theft Auto 5

World of Tanks

Starcraft 2

Halo 4

Diablo 3

Asphalt 8

Minecraft

GTA V

Sniper Elite 3

FIFA 16

Jest to jedna z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się konsol do gier w Indiach, na pewno spodoba Ci się, gdy będziesz jej używać.

Więc, na co czekasz? Zdobądź to niesamowite urządzenie już teraz!