Dziś pokolenie gry online jest bardzo popularne, w porównaniu do poprzedniego pokolenia. Głównym powodem jest to, że dzisiejsze pokolenie jest zajęte swoją pracą, więc gry online są idealnym rozwiązaniem dla nich, aby zrelaksować swój umysł.

Tak więc, oto pięć najlepszych gier PS4, które wszyscy znamy.

FIFA

FIFA to jedna z najlepszych gier piłkarskich wszech czasów, więc jeśli jesteś fanem piłki nożnej, to musiałeś o niej słyszeć. FIFA to ogromna gra symulacyjna, w której możesz grać przeciwko rywalizującym zespołom w różnych trybach. Możesz grać w nią sam lub z przyjaciółmi.

Minecraft

Minecraft to najbardziej znana na świecie gra typu sandbox, co oznacza, że możesz zbudować w niej wszystko, co chcesz. Możesz zbudować dom, zamek, kopalnię lub cokolwiek chcesz. Możesz też stworzyć własną wyspę i zacząć na niej szczęśliwe życie.

Battlefield 1

Battlefield 1 to pierwsza odsłona serii Battlefield. Jest to jedna z najpopularniejszych gier z tej serii, która szturmem zdobyła świat. Możesz grać w trybie dla pojedynczego gracza lub możesz zagrać w nią ze znajomymi.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V to piąta odsłona serii GTA. Podbiła ona serca milionów graczy na całym świecie. Jeśli chcesz na nowo przeżyć wspomnienia z dzieciństwa to jest to idealna gra dla Ciebie.

Super Mario Odyssey

Mario to jedna z najbardziej kochanych postaci w grach wideo. Super Mario to doskonała gra platformowa. Jeśli jesteś fanem Super Mario to jest to najlepsza gra do gry.

Wnioski:

Są to najlepsze 5 gier PS4, które można wykorzystać do gry online. Możesz sprawdzić najnowszą wersję gry, pobierając ją z PSN. Ponadto, podzieliliśmy się dla Ciebie listą najlepszych gier na PS4.