Istnieje kilka powodów, które stoją za popularnością Fortnite Battle Royale. Spora liczba graczy już spróbowała i bardzo im się to podoba.

Jest to gra typu battle royale, w której ogromna mapa jest podzielona na różne drużyny. Każda drużyna musi wyeliminować przeciwników, a ostatni stojący zostanie zwycięzcą.

Gra ma również unikalny tryb o nazwie “Save the World”, w którym musisz walczyć z zombie i innymi wrogami. Jest to najbardziej zabawna część gry, ponieważ walczysz z potworami.

Tak, jeśli planujesz wypróbować tę grę, to pozwól mi powiedzieć, że będziesz cieszyć się nim dużo. Więc, jeśli chcesz grać w tę grę to musisz kupić konto Fortnite Sezon 2.

W tym poście, będę mówił o tym, jak można uzyskać darmowe Fortnite V-Bucks. Te V-Bucks mogą być użyte do zakupu różnych przedmiotów dla Twojej postaci.

Jak zdobyć darmowe Fortnite V-Bucks?

Możesz zdobyć darmowe Fortnite V-Bucks na różne sposoby. Jednak najbardziej popularnym sposobem jest metoda poleceń.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem tej gry, to nie będziesz wiedział o metodzie polecania. Dlatego też, podam Ci kompletne szczegóły na ten temat.

Po pierwsze, musisz przejść na stronę Fortnite. Tam zobaczysz przycisk, który mówi “Kod polecającego”. Kliknij na ten przycisk, a otrzymasz kod polecający.

Wprowadź ten kod na stronie Fortnite, a otrzymasz wiadomość, że otrzymałeś 5,000 V-Bucks. To jest Twoja początkowa nagroda za polecenie znajomego.

Możesz jednak otrzymać więcej V-Bucksów, gdy Twój znajomy zarejestruje się w grze i zakupi V-Buck. Możesz również zdobyć więcej V-Bucks, zapraszając swoich znajomych do gry.

Aby zaprosić swoich znajomych do gry, musisz kliknąć na zakładkę “Zaproś” w lewym górnym rogu ekranu głównego. Będziesz mógł zobaczyć listę swoich znajomych. Kliknij na ich imiona i wyślij im link strony Fortnite.

Możesz również zaprosić swoich znajomych poprzez media społecznościowe.

Teraz, gdy twoi przyjaciele zalogują się na stronie Fortnite, będą mogli zobaczyć twoje imię i wiadomość, że masz 5 000 V-Bucks.

Wnioski:

Tak więc, to był kompletny przewodnik po tym, jak możesz zdobyć darmowe Fortnite V-Bucks. Mam nadzieję, że będziesz w stanie uzyskać konto Fortnite i cieszyć się tą grą dużo. Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące tego, możesz również zostawić komentarz poniżej.