Jest to bardzo częste pytanie, które większość ludzi zadaje mi podczas rozmowy o grze wyścigowej. Większość ludzi jest zdezorientowana, który z nich jest lepszy pomiędzy Dirt Rally vs Dirt 4. Dam wam krótką odpowiedź na to pytanie.

Obie gry są zupełnie inne, grafika i rozgrywka również są różne. Nie ma wątpliwości, że Dirt Rally jest najlepszą grą, ale jeśli szukasz nowej gry to znajdziesz najlepszą grę w Dirt 4.

Rozgrywka:

Dirt Rally jest jedną z najlepszych gier, w które można grać na telefonie z systemem Android. Jest on opracowany przez Codemasters i jest dostępny za darmo w Google Play Store. Ta gra ma wszystkie funkcje i grafiki są niesamowite.

Dirt 4 to również dobra gra, ale nie jest to bardzo znana gra i nie jest dostępna w Google Play Store. Dirt 4 jest opracowany przez fińskie studio DICE i jest dostępny za darmo. Jest to bardzo popularna gra wyścigowa i ma wiele funkcji.

Grafika:

Dirt Rally jest najlepszą grą, która pochodzi z bardzo dobrą grafiką, ale jeśli porównasz obie gry to okaże się, że Dirt 4 ma znacznie lepszą grafikę niż Dirt Rally. Dirt 4 jest bardzo znaną grą i ma wiele funkcji.

Jeśli nie jesteś wielkim fanem gier wyścigowych i szukasz nowej gry, to możesz pobrać Dirt 4 i spróbować. Ale jeśli jesteś wielkim fanem gier wyścigowych i Dirt Rally jest twoją ulubioną grą, to nie zawiedziesz się na Dirt Rally.

Wnioski:

Tak więc, to była moja recenzja Dirt Rally vs Dirt 4. Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych, to powinieneś pobrać Dirt 4, a jeśli jesteś wielkim fanem gry, to będziesz miał dużo zabawy z Dirt Rally.