Cooler Master MasterMouse S jest nową myszką do gier, która została specjalnie zaprojektowana do celów gier. W tym artykule omówię, jakie funkcje oferuje ta mysz i jak wybrać tę mysz.

Design

Jest to pierwsza rzecz, która przyciąga ludzi w kierunku produktu. Cooler Master MasterMouse S jest zaprojektowany przez trzymanie graczy w umyśle. Jest bardzo lekka (waga to tylko 0,86 kg) i kompaktowa. Została zaprojektowana w taki sposób, że będzie się wygodnie układać na dłoni.

Mysz jest bardzo stylowa i występuje w różnych kolorach. Myszy są dostępne w kolorze czarnym, białym i czerwonym. Wszystkie myszy są dostarczane z przewodem USB, który łączy się z komputerem.

Mysz posiada odłączany i zwijany kabel USB, który jest również regulowany. Jest to bardzo przydatna funkcja.

Ergonomia

Cooler Master MasterMouse S jest wykonana w taki sposób, aby wygodnie leżała w dłoni. Posiada gumowy uchwyt, który daje komfort podczas korzystania z niej. Na myszce znajdują się dwa przyciski. Jeden to przycisk lewego kliknięcia, a drugi to rolka przewijania. Oba przyciski są w pełni programowalne.

Do myszy dołączone jest również oprogramowanie. Jest ona bardzo łatwa w użyciu. Za pomocą tej aplikacji można skonfigurować wszystkie funkcje myszy.

Cechy

Cooler Master MasterMouse S jest bardzo czułą i dokładną myszą. Posiada 6 programowalnych przycisków oraz rolkę przewijania. Wszystkie przyciski są w pełni programowalne. Możesz łatwo dostosować mysz do różnych gier.

Regulacja poziomu czułości myszy jest bardzo łatwa. Możesz łatwo zmienić poziom DPI z 200 do 2000.

Na myszy znajduje się powłoka antyodblaskowa, dzięki której jest ona widoczna w każdych warunkach oświetleniowych.

Jest to mysz z interfejsem USB 2.0. Będzie więc doskonale współpracować z większością systemów operacyjnych.

Na temat tej myszy można znaleźć kilka świetnych recenzji. Jest to bardzo dobra mysz i warto ją kupić.

Wnioski:

Ta mysz to bardzo dobry wybór, jeśli jesteś graczem. Ma wiele funkcji i jest bardzo wygodne. Więc jeśli myślisz o zakupie myszy do gier, to jest to dobra decyzja, aby przejść do Cooler Master MasterMouse S.