Wszyscy wiemy, że obecnie żyjemy w czasach, w których gry mobilne są bardzo popularne, a liczba mobilnych graczy rośnie z dnia na dzień. Większość ludzi lubi grać w różne rodzaje gier na swoich telefonach, ale niektórzy z nich nie są zainteresowani graniem w te nudne gry.

Jeśli jesteś mobilnym graczem i szukasz ciekawych gier do grania to jesteś we właściwym miejscu. Oto niektóre z najbardziej ekscytujących i zabawnych gier android dla Ciebie.

1. Tiny Zoo Tycoon

Tiny Zoo Tycoon jest naprawdę ekscytująca gra, która została opracowana przez renomowaną firmę o nazwie Simogo. Musisz zbudować zoo swoich marzeń w tej grze. Jest to bardzo konfigurowalny gry i będzie można dostosować temat, układ, dekoracje, zwierzęta zoo i wiele więcej. Jest to niesamowita gra, ponieważ musisz zarządzać wszystkimi rzeczami, aby zoo było najlepsze.

2. Angry Birds Star Wars

Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich, aby zagrać w tę grę. Jest to najlepsza gra do gry z przyjaciółmi i jest to dość zabawne. W tej grze musisz strzelać do ptaków, aby zniszczyć złe imperium. Jest to połączenie dwóch najbardziej znanych gier.

3. Temple Run

Jest to najlepsza gra do gry, gdy jesteś znudzony z tej samej starej gry. Dostaniesz do doświadczenia biegania, skakania, spadania i wiele więcej. W tej grze będziesz mógł zbierać monety i monety, aby kupić nowe postacie i przedmioty.

4. The Sims Freeplay

Jest to niesamowita gra, w której dostaniesz możliwość stworzenia własnej postaci. Dostaniesz do kontroli simów w mieście i uczynić je szczęśliwymi. Dostaniesz również odblokować różne osiągnięcia i umiejętności.

5. Minecraft

Jeśli chcesz zagrać w jakąś niesamowitą grę to jest to odpowiednia gra dla Ciebie. Będziesz mógł stworzyć swój własny świat w tej grze. Jest to bardzo kreatywna gra i będziesz mógł dostosować wszystko w niej.

Wnioski:

Czy jesteś znudzony tą samą starą grą? Spróbuj zagrać w jedną z wyżej wymienionych gier android i będziesz miał wybuch.