PlayStation 4 jest jedną z najlepszych konsol do gier. Ale, jeśli jesteś nowym graczem, to może nie wiedzieć, co gra do gry. Istnieje tak wiele opcji dla Ciebie i jeśli nie są zainteresowani w jakimś konkretnym gatunku, a następnie można grać w gry z wszystkich gatunków. Możesz nawet zagrać w najnowsze gry wydane przez twórcę PlayStation 4, firmę Sony.

Oto 5 najlepszych gier, które sprawią, że poczujesz się zabawnie.

1. Uncharted 4: A Thief’s End (Złodziejski koniec)

Jest to najnowsza odsłona serii franczyzy Uncharted. W tej grze doświadczysz życia Nathana Drake’a, byłego najemnika.

Rozgrywka jest dość ekscytująca, a grafika w tej grze jest tak dobra. Gra ma fabułę, która jest bardzo interesująca i pokochasz historię tej gry.

2. God of War

God of War jest bardzo popularna i słynna gra, która jest opracowana przez Santa Monica studio i opublikowane przez Sony. Jest to trzecia odsłona Boga wojny i jeśli jesteś fanem poprzednich gier, to na pewno pokochasz tę grę.

Rozgrywka jest świetna i grafika jest niesamowita. Ma fantastyczną fabułę, która sprawi, że poczujesz się szczęśliwy.

3. Horizon Zero Dawn

Jest to najnowsza odsłona serii Horizon i jest to sequel Horizon. W tej grze doświadczysz życia Aloy, młodej dziewczyny, która jest łowcą.

Będziesz miał świetny czas podczas gry w tę grę.

4. Bloodborne

Bloodborne to bardzo popularna gra grozy stworzona przez From Software i wydana przez Sony. W tej grze będziesz walczył z potworem o nazwie Bloodborne.

Ta gra ma fantastyczną fabułę i sprawi, że będziesz zaangażowany.

5. Days Gone

Days Gone to najnowsza odsłona franczyzy Dead Island. W tej grze będziesz grał jako Deacon St John, łowca nagród.

Dostaniesz do zabicia zombie i będziesz miał dużo zabawy podczas grania w tę grę.

Wnioski:

Istnieje tak wiele opcji dostępnych dla Ciebie, abyś czuł się dobrze. Ale jeśli nie wiesz, jaki rodzaj gier do gry, to możesz spróbować tych gier.