Xbox 360 ma funkcję DVR, która pozwala nagrywać oglądane programy telewizyjne. Działa tak samo jak zwykły rejestrator, z wyjątkiem tego, że nagrywa i przechowuje ulubione filmy i programy telewizyjne w chmurze. Funkcja DVR jest bardzo przydatna dla tych, którzy mają napięty harmonogram i nie mogą oglądać tego samego programu w tym samym czasie.

Aby DVR działał na Xbox 360, musisz pobrać i zainstalować aplikację DVR na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Aplikacja poprowadzi Cię do pobrania wymaganych plików i po zakończeniu procesu, można użyć funkcji DVR na Xbox 360.

Teraz możesz korzystać z funkcji DVR i nagrywać dowolny program telewizyjny, który chcesz. Aby wyłączyć DVR, naciśnij przycisk Xbox i wybierz opcję Ustawienia. Przejdź do ustawień systemowych, przewiń w dół do sekcji Przechowywanie i wybierz opcję DVR. Tam zobaczysz opcję wyłączenia rejestratora.

Wnioski:

Funkcja DVR to świetna rzecz, która pozwala oglądać nagrane treści w dowolnym momencie. Jeśli jednak nie chcesz używać funkcji DVR, to możesz ją wyłączyć z ustawień pamięci masowej.