Firma Sony ogłosiła dziś edycję limitowaną PS4 500 milionów, w skład której wchodzi nowa konsola PlayStation 4 oraz dwie najlepsze gry z generacji PS3.

Edycja limitowana PS4 500 milionów zawiera najnowszy model konsoli PS4, kopię najlepiej sprzedającej się gry 2014 roku, Destiny, oraz najlepiej sprzedającej się gry 2013 roku, Call of Duty Black Ops III.

“To ostateczna celebracja wszystkich wspaniałych tytułów, które przynieśliśmy społeczności PS4 w ciągu ostatnich pięciu lat” – powiedział Shawn Layden, prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios. “Dzięki nowej edycji limitowanej PS4 500 milionów chcieliśmy stworzyć pakiet, który zaoferuje coś dla każdego”.

Dla tych, którzy nie mają PS4, jest to doskonała okazja, aby się w nią zaopatrzyć, zwłaszcza jeśli szukasz gry, która zapewni ci rozrywkę przez cały rok.

To najpotężniejsza konsola, jaką kiedykolwiek stworzono, jest wyposażona w dysk twardy o pojemności 1 TB, procesor i układ graficzny 6. generacji oraz możliwość obsługi grafiki 4K. Edycja limitowana PS4 500 milionów jest dostarczana z kopią Destiny, gry, która ma ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Drugą grą dołączoną do pakietu jest Call of Duty: Black Ops III, najlepiej sprzedająca się gra 2013 roku. Black Ops III to pierwsza pozycja z franczyzy Call of Duty, która będzie dostępna na PS4 i wprowadzi najbardziej zaawansowaną technologię do następnej generacji gier na konsolach.

Destiny będzie dostępne na początku września, a Call of Duty: Black Ops III w listopadzie.

W Europie i Ameryce Północnej dostępna jest limitowana edycja PS4 500 mln w cenie 499,99 euro wraz z grami.

Pakiet można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony Sony lub za pośrednictwem Amazon i GameStop.

“Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem na rynek limitowanej edycji PS4 500 milionów dla naszych fanów na całym świecie” – powiedział Kaz Hirai, prezes Sony Corporation. “To ogromny kamień milowy i jesteśmy zachwyceni, że możemy świętować sukces naszej platformy PlayStation, oferując ten niesamowity pakiet”.

Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie odwiedź:

Strona internetowa: http://ps4.sonyentertainmentnetwork.com/en_US/game-content/playstation-4/500-million-limited-edition/

Facebook: http://www.facebook.com/PlayStation

Twitter: http://twitter.com/playstation

YouTube: http://youtube.com/playstation

Blog Body:

8 najskuteczniejszych porad, które sprawią, że Twoja kondycja będzie sukcesem

Kto powiedział, że bycie fit będzie wymagało wiele wysiłku i jest to najtrudniejsze zadanie. Nie, istnieje wiele prostych i skutecznych sposobów, które pomogą Ci ćwiczyć fitness na co dzień. Oto 8 najlepszych wskazówek, jak pozostać fit.

Ćwicz codziennie

Ćwiczenia to pierwszy i najlepszy sposób, jeśli chcesz pozostać sprawny i aktywny. Musisz ćwiczyć przez