Czy jesteś znudzony swoim starym pulpitem? Jestem pewien, że musiałeś próbować wiele razy, aby znaleźć dobry pulpit dla swojego komputera. Istnieje wiele tanich i fałszywych pulpitu dostępne na rynku, co sprawia, że zastanawiasz się, jaki jest sens zakupu jednego. Możesz zapytać mnie, co jest powodem tego, a odpowiedź jest prosta, jesteś marnowania pieniędzy.

Ale, tutaj mam zamiar powiedzieć, jak można zrobić twój komputer wygląda mądrzejszy i chłodniejszy niż te, które widziałeś wcześniej.

1. Czyść go regularnie

Na powierzchni komputera znajduje się wiele cząsteczek kurzu. Jeśli nie wyczyścisz go, to utknie on między klawiszami i sprawi Ci problem. Dlatego czyść swój pulpit co najmniej raz w tygodniu. Możesz użyć odkurzacza, aby go wyczyścić.

2. Usuń naklejki

Większość naklejek dostępnych na rynku nie ma żadnej wartości i kiedy zainstalujesz naklejkę, zrobi się bałagan. Najlepszym sposobem jest usunięcie jej tak szybko, jak to możliwe. Nie musisz więc martwić się o bałagan, po prostu wytrzyj go i będzie dobrze.

3. Wymień wentylatory

Jest to najczęstszy problem, z którym borykają się użytkownicy PC. Temperatura komputera staje się wyższa, gdy wentylator nie działa dobrze. Tak więc, pierwszą rzeczą jest sprawdzenie wentylatora i zobaczyć, czy działa prawidłowo. Jeśli poczujesz jakikolwiek hałas pochodzący z niego, wtedy nadszedł czas, aby wymienić wentylator.

4. Zmień kable

Kiedy kupujesz nowy komputer, musisz zmienić kable. Bo jeśli nie zmienisz go wtedy będzie bałagan w pulpicie. Więc trzeba wymienić kable i to sprawi, że będzie lepiej.

5. Zainstaluj dobry program antywirusowy

Istnieje wiele wirusów, które mogą być szkodliwe dla komputera, więc konieczne jest, aby zainstalować dobry program antywirusowy. Jeśli nie masz dobry program antywirusowy to jest bardzo trudne dla Ciebie, aby rozwiązać problem. Więc, musisz zainstalować dobry jeden.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post i jestem pewien, że dzięki niemu Twój PC będzie wyglądał lepiej. Więc, na co czekasz? Idź naprzód i spróbuj tych prostych wskazówek i sprawić, że twój komputer wygląda niesamowicie.