Playstation 4 jest już dostępne w sprzedaży, a oficjalna strona konsoli do gier oferuje wiele ekskluzywnych treści. Ogłoszono, że PlayStation Store będzie oferował darmowe gry.

Jeśli masz PS4 to pewnie zastanawiasz się nad darmowymi grami oferowanymi przez sklep. Sklep oferuje darmowe pobranie gry God of War: Ascension. Gra ta pojawiła się w maju 2014 roku i teraz jest dostępna dla użytkowników.

Sony dodało również nową sekcję na swojej stronie internetowej o nazwie “PlayStation Plus”. W tej sekcji można sprawdzić gry, które są oferowane przez firmę.

Jeśli jesteś nowy w sklepie, to możesz przejść przez sklep i znajdziesz gry, które są dostępne dla użytkowników. Istnieje wiele innych gier, które są oferowane przez sklep.

God of war: Ascension

Możesz pobrać grę i zagrać w nią za darmo. Jest to pierwszy raz, kiedy sklep Sony oferuje taką grę za darmo. Jeśli jesteś zainteresowany grą to możesz kupić grę online za 59,99$.

Wnioski:

Gra jest bardzo popularna i jest to pierwszy raz, kiedy sklep oferuje grę za darmo. Oczekuje się, że sklep będzie oferować więcej takich gier w przyszłości.