Czy czekasz, aby zagrać w Lego Worlds? Jest to niesamowita gra, która została opracowana przez TT Games i Warner Brothers. Gra została opracowana na platformy PC, Android i iOS. W grze znajduje się wiele postaci i obiektów.

Mówiłem już o grze Lego Worlds w moich poprzednich wpisach na blogu, ale tym razem podzielę się kilkoma nowymi wskazówkami i sztuczkami dla użytkowników gry.

Lego Worlds Gameplay:

Rozgrywka jest niesamowita i przyjazna dla użytkownika. Po pobraniu gry, musisz zainstalować ją w swoim urządzeniu. Istnieje wiele znaków i obiektów w grze. Musisz zebrać wszystkie klocki Lego i użyć ich do zbudowania całego świata.

Po zbudowaniu, trzeba stworzyć nazwę dla swojego miasta. W następnym kroku trzeba ustawić system bezpieczeństwa dla miasta, a następnie można rozpocząć budowę miasta.

W grze otrzymasz różne rodzaje wyzwań i wrogów. Istnieją pewne miasta, które zostały zniszczone przez wroga. Aby odbudować miasto musisz odblokować ukryty obiekt. Będziesz także uzyskać wiele zasobów w grze i trzeba będzie również zbudować miasto z pomocą tych zasobów.

W grze jest nowa postać, więc musisz zarobić monety i odblokować postacie. Musisz stworzyć postać, a następnie możesz grać w grę. Dostaniesz dużo mocy w grze i będziesz musiał je zarobić grając w grę.

Wnioski:

W grze jest dużo zabawy, ponieważ możesz stworzyć nowe miasto, a także otrzymasz wiele klocków Lego. Już podzieliłem kilka wskazówek i sztuczek gry w moich poprzednich blogach. Jeśli szukasz Lego Worlds gry do pobrania, to można go dostać stąd.