Bez wątpienia słyszałeś o BF1, jest to jedna z najpopularniejszych gier FPS na świecie i miliony graczy grają w nią na swoich urządzeniach android. BF1 jest opracowany przez Electronic Arts i jest to gra strzelanka wojskowa. Rozgrywka jest podobna do Call of Duty lub Halo.

Rozgrywka w BF1 jest bardzo szybka i ciekawa. Gra składa się z 4 klas graczy i są to: Assault, Support, Specialist i Recon. Musisz grać tymi klasami w zależności od swojej postaci, broni, atutów i umiejętności.

Jeśli szukasz najlepszej gry mobilnej BF1 dla Androida, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ mam zamiar podzielić się 10 najlepszych gier BF1, które można pobrać z Google Playstore.

Jeśli jesteś początkujący i chcesz zacząć grać w BF1 to możesz spojrzeć na poniższą listę i wybrać jedną dla siebie.

Lista najlepszych gier BF1

1. Squad Wars:

Squad Wars jest jedną z najlepszych gier BF1 na świecie. Jest to gra oparta na strategii, gdzie można kontrolować zespół i walczyć z wrogami. W tej grze, otrzymasz różne bronie do walki z wrogami. Będziesz także musiał uaktualnić swoją broń.

2. World War – BF1

World War jest jedną z najlepszych gier BF1 dostępnych dla Androida. Możesz grać w tę grę, dołączając do klanu lub tworząc nowy. Dostaniesz różne wyzwania w tej grze. Będziesz musiał również uaktualnić swoją broń i zwiększyć swoje umiejętności.

3. BattleGround

BattleGround jest jednym z najlepszych gier BF1, że można grać na urządzeniu android. Dostaniesz, aby zobaczyć akcję walki w czasie rzeczywistym w tej grze. Trzeba będzie również uaktualnić swoje bronie i poprawić swoje umiejętności.

4. Battlefield 1

Jeśli jesteś fanem Battlefield to spodoba Ci się ta gra najbardziej. W tej grze będziesz miał okazję zwiedzić ogromną mapę. Będziesz musiał ulepszyć swoje bronie i poprawić swoje umiejętności.

5. BF1942

Jeśli jesteś fanem historii II wojny światowej, to powinieneś spróbować tej gry. Będziesz mógł grać jako pilot, żołnierz, medyk i mechanik. Będziesz musiał również uaktualnić swoje bronie i poprawić swoje umiejętności.

6. COD: Black Ops

Black Ops jest jedną z najlepszych gier BF1 dostępnych dla Androida. Dostaniesz, aby zobaczyć akcję walki w czasie rzeczywistym w tej grze. Trzeba będzie również uaktualnić swoje bronie i poprawić swoje umiejętności.

7. Teamfight Tactics

Teamfight Tactics to jedna z najlepszych gier BF1 dostępnych dla Androida. Będziesz musiał uaktualnić swoje bronie i poprawić swoje umiejętności.

8. Call of Duty Mobile

Call of Duty jest jedną z najbardziej znanych gier FPS i pokochasz tę grę, jeśli jesteś jej fanem. Będziesz musiał uaktualnić swoje bronie i poprawić swoje umiejętności.