Jeśli jesteś wielkim fanem gry Skate 4, to z pewnością uwielbiasz w nią grać na swojej konsoli Xbox One. Jeśli jesteś początkującym graczem, wtedy na pewno otrzymasz wspaniałe doświadczenie grając w tę grę. W przypadku, gdy nie jesteś zadowolony z rozgrywki, wtedy możesz wypróbować te sztuczki Xbox One Skate 4.

Zagraj lepiej w grę

Gra Skate 4 to kompletny pakiet wszystkich ruchów i sztuczek skatingowych. Ma niesamowity silnik fizyki, który pomaga uczynić grę jeszcze bardziej realistyczną. Jeśli nie chcesz tracić czasu, to możesz skorzystać z opcji “Time Trial”. Ta opcja pozwoli Ci przetestować wszystkie różne funkcje gry i będziesz mógł cieszyć się z wyniku.

Regulacja trudności

Jest to jedna z najważniejszych funkcji gry, która może sprawić, że poprawisz swoje umiejętności gry. Istnieją trzy różne poziomy, które mogą uczynić Twoją grę bardziej wymagającą. Jeśli jesteś początkujący, to możesz spróbować poziomu początkującego i to pomoże Ci poprawić swoje umiejętności jazdy na łyżwach.

Korzystaj z nowych sztuczek

Skate 4 zawiera wiele nowych sztuczek, które sprawią, że rozgrywka będzie bardziej interesująca. Możesz dodać do pięciu różnych postaci w swojej drużynie, a one pomogą ci osiągnąć lepsze wyniki. Jeśli nie jesteś zadowolony z drużyny, to możesz ją zmienić. Możesz również skorzystać z trybu wolnej jazdy na łyżwach i przećwiczyć wszystkie sztuczki łyżwiarskie.

Wnioski:

Korzystając z tych wskazówek, możesz uczynić swoją rozgrywkę bardziej interesującą i zabawną. Silnik fizyki w grze pomoże ci poprawić twoje umiejętności jazdy na łyżwach i będziesz mógł cieszyć się grą.